tony2412

Jak mám zjistit, ke kterému doktorovi mám jít?

Potřebuji jít na ORL a nevím ke kterému doktorovi,naposled jsem tam byl před x lety a nepamatuju u koho mám kartu,těch doktorů je tam víc…a ještě jestli musí být na ušní doporučení?

Odpovědi
anonym

Jdi k obvodnímu svému,ten tě nasměruje.

lexx

běž rovnou k ORL, stačí průkazka pojištění

bolak

To je jedno ke kterýmu, můžeš jít kam se ti zachce, jen nesmíš mít 2 zároveň a chodit k nim nastřídačku.

Jinak doktora si najdi tady > http://www.zna­mylekar.cz/oto­rinolaryngolog , dopiš tam nahoře jen město, a oni už se ti seřaděj dle hodnocení pacientů.