Avatar uživatele
geedgitka

Jak mám získat syna zpět???

Dobry den,mám 3,5letého syna a dostala jsem se před 6měsíci do špatné bytove a finanční situace,rodiče mi nabidli pomoc že se o maleho postaraji,po dohodě s nimi jsem i když nerada ale přeci i jim podepsala souhlas k svěření jim do pěstounské péče.dala jsem častečně věci do pořadku a chtěla bych syna zpět k sobě.Mohu já zrušit předvolání k soudu když navrhovatelé jsou oni a soud má být za 4dny???prosím poraďte mi někdo,jsem zoufalá

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 3997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Zrušit předvolání asi ne, ale u soudu můžete říci, že jste byla v existenční tísni, tudíž jste přistoupila k tomuto kroku. V současné době, jak píšete, jste si dala věci do pořádku a proto od tohoto kroku (předání do pěstounské péče) ustupujete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Dokud soud neurčí svým rozhodnutím Vaše rodiče jako pěstouny, můžete žádost vždy stáhnout a případně se stále odvolávat. Vezměte si sebou k soudu i průkazní dokumenty, ze kterých bude možno vyčíst, jak dalece jste situaci dala do pořádku a Vaše svěděctví, jak budete v „dělání pořádku“ pokračovat dál tak, abyste neohrozila vývoj dítěte a nezanedbala péči o něj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ke zdejším odpovědím mám jen doplňující otázku: Co znamená „dát věci částečně do pořádku“ ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

A oni navrhují co? To jde stále o to svěření do pěstounské péče? Co si pamatuji ze školení o adopci, tak pěstounská péče nneí osvojení a nezbavuje vás definitivně rodičovských práv, takže by mělo jít (po prokázání že se o dítě dál chcete a můžete starat vy) PP opět zrušit. Pokud se teď teprv řeší to převedení do PP… jak dalece se s rodiči dá mluvit? Pokud to jde, projednal bych to nejdřív s nimi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek