Pokročilý

Jak mam ziskat kluka

jak mam ziskat kluka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jak ho získat ti sice neporadím ale jak poznáš že tě má rád.Že se na tebe moc dlouho nedívá.

Další odpovědi:

Mno....ja jsem si toho svýho získala...jednoduše.Byl to kořen jak svyn...furt jsem se smala a asi jsem se mu zalíbila jako spouste jinejm klukum.Bud sva,nepřetvařuj se a ani ze sebe nedělej chudinku.Nesměj se jeho vtipum,ktery ti budou připadat trapný,a řekni mu,např:Ty rifle ti fakt seknou.Nebo:jej,ty hezky voníš.Nesmíš to ale s těma lichotkama moc přehánět.Hlavně by to s nima měl přehánět on.Když pujdete na obědě proti sobě,tak do něj "omylem" strč a jestli na tebe zařve:ty krávo blbá,co děláš?!tak na něj zapomen.Jestli ti naopak řekne:jej,ty jsi tak roztomilá,když uděláš chybičku,tak určitě do něj!Hlavně ho nezvi na rande prví ty!vypadalo by to,že ho chceš za každou cenu,a že jseš do něj blázen-a na to ty hulváti(neřikám,že jsou to všichni kluci)fakt neletí....hodně štěstí!

Pokročilý

Je několik bodů, které pohnou s klučičím srdíčkem. Především se musíš chovat přirozeně a nedělat ze sebe někoho, kým nejsi. Musíš ho zaujmout něčím, co ho také zajímá. Bav se s ním o tom, co ho taky zajímá a hlavně když on mluví, musíš ho vnímat, dívat se mu do očí a dávat najevo, že mu rozumíš:) Když o něčem mluví, udělají pauzu, říct třeba - ty jo, o tom jsem ještě neslyšela nebo no to je zajímavý. Nezapomeň se ho letmo dotýkat, to musíš využít každé příležitosti... :) Dále mají kluci rádi, když je chválíš - v čemkoliv... :)

Pokročilý

Musíš být sexy a vypadat že si pěkná holka a né kluk.Namaluj se.Ještě dodám že na jiného kluka působí něco jiného.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.