Jak mám zíjstit heslo od zaheslovné Micro SD karty?

Mám mobil Nokia 6300.Jednou mi spadl na zem,myslel jsem si že je v pořadku.Ale nebyl!Kdysy když jsem ten mobil dostal tak jsem si tam dal heslo ale už si ho nepamatuji!Nevíte jak mám zijstit heslo od SD Karty na Nokii 6300?Prostě se mi zaheslovala pam.karta!Jak ji mam odheslovat?

Nejlepší odpověď
www

Paměťová karta heslo nemá, heslo má SIMka. Pokud je klasické heslo změněno uživatelem, běž k operátorovi.

Další odpovědi
beer

Pro masakrmen: N 6300 podporuje SD karty pouze do 2gb – její heslo tedy nezjistí a www má pravdu.

Martuse011

do servisu .. tam ti ho odblokují

masakrmen

Milí pane www, SD karta jde zaheslovat, né sice nějaká 2GB ale třeba 16GB ano. Dále souhlasím – dejte to do servisu.