Adelajzna

Jak mám zhubnout když měřím 170 cm vážím 70 kg a je mi teprve 13 ?? :(

Meřím 170 cm , vážím 70 kg a je mi teprve 13 let.. Co pomáhá na hubnutí ? :(

Nejlepší odpověď
Drap

Pravidelná, rozmanitá strava, v pravidelném čase 5× za den a k tomu pohyb. Cvičit , nebo chodit. Více však jak 20 minut. Ještě lépe déle než půl hodiny.Cvičit méně jak tento čas, nemá efekt.

Další odpovědi
Larissa

Optimistický způsob myšlení, dodržovat správný přísun potravin a denně si sem tam aspoň na 15 min zacvičit.

Michal Kole

nauč se plavat tím se ti zformuje postava

70 kg na 170 cm výšky je optimál

Lorrien

Tvá váha je přiměřená Tvému tělu, však se ještě zformuješ a bude z Tebe ženská :) Ale nikomu nikdy neublížilo si zacvičit, jít si zaběhat, popřípadě si můžeš najít třeba taneční kroužek ;)

briketka10

buď ráda, že máš chuť k jídlu
já se k němu nemůžu přinutit
nic mi nechutná víš a vážím jen
55kg měřím 172..zkus trochu
cvičit a jíst zakysaný věci a zeleninu
do toho se nutím, abych přibrala :))
Doplňuji:
už jednou ses na toto ptala a přibrala o 1kg
vidím tedy, že se ani nesnažíš pro sebe nic
udělat ..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-zhubnout-kdyz-je-mi13-a-vazim-69

anonym

já osobně jsem shodil svím programem ze 100kg na 70kg. jinak hubnutí je širokej pojem, musíš poznat sám sebe co na tebe platí a hlavně umět určit příčinu proč máš nepřijatelnou váhu (v tvích očích). někdo může mít nadváhu kvůli nemoci nebo něčemu takovému a to se řeší zase jinak než z papaní. taky záleží jestli hodně jíš nebo nepravidelne. všeobecně mohu doporučit jíst častěji, ale v menších dávkách.

pokud se rozhodneš pro sport, tak si vyber nějaký který ti neudělá třeba chlapskou postavu jako třeba plavání. plavání je dobrý pro chlapy, aby se zvětšil hrudník a víc se posadí ramena. U slečen to vypadá pak divně, když má ramena jak chlap :D

taky jsou důležitý geny, podívat se kolik členů rodiny má stejný problém, protože genetický materiál se předává a bojovat progi genům moc nejde…

terry

Jeste se vyvyjis. Pridej pohyb a jez po 2–3 hodinach male porce. Pokud mozno malo tucne.

KatkatkaW

jsem na tom úplně stejně… rozhodla jsem se zkusit hladovění: 1–2 jídla denně, jinak hodně pít. tenhle způsob hubnutí je sice dost riskantní ale já opravdu potřebuju rychle a účinně zhubnout. pokud na to nespěcháš, můžeš to zkusit tak jak zpravidla radí většina lidí: 5× denně malá porce, ale to dlouhodobá záležitost