Jessicca

Jak mám zhubnout když jsem přibrala?

Odpovědi
Drap

Zvolit obrácený postup jak při přibírání..
Změnit svéstravovací návyky, jíst častěji po menších dávkách, upravit jídelníček, dostatečně pít a hlavně se hýbat. Jiný fungující recept nenajdeš.

NatálkaR

Piješ hodně? Pokud ne, tak to je první krok, čím můžeš začít. Ale ne slazené nápoje, nýbrž obyčejnou vodu. Já jsem začala pít vodu před několika měsíci a zhubla jsem.

Gigul

Hlavně se tím nestresovat a nepočítat každý den každé doko co jsi přibrala nebo zhubla … Prostě se važ jednou za týden a dělej to všechno pro sebe , že to chceš a bav se tím. Pomáhá když v posilovně nečučíš na hodinky a nepočítáš kolik ještě minut… Zkus si to užívat : písničky nebo si tam vem někoho s sebou a pak zajdi třeba za bezplatnou výživovou poradkyni , která ti poradí s jídelníčkem a budeš k ní chodit na kontroly … ( jo poplatek tuším 30 Kč ;) Snad jsem ti alespoň trochu pomohla a kdyžtak omluv pravopis ;)