kaidy

Jak mám zhubnout?

Jak mám zhubnout? Nebo mě jde spíše o to jak mám schodit tu volnou kůži (nevim jak se tomu řiká) špek,tuk …?
Mám omezit jídlo? Sportuji 3–4 krát denně. mám posilovat -zvedat nohy,kmitat?
Je mi 12 víc jak 55 kg.

Nejlepší odpověď
gecco

…„Sportuji 3–4 krát denně“…
😁
Jak se to dělá???
Cvičit méně, než cca hodinku v ´kuse´ je skoro k ničemu…

Domluv se s tělocvikářem a nebo slušným trenérem ve fitku a nech si pro sebe nastavit treningový režim tady tě nikdo nezná, takže ti ani nebude schopen přesně poradit…
😉

Další odpovědi
anonym

Do jídelníčku zařadíš víc ovoce a zeleniny, místo hranolek jen vařené brambory, místo knedlíků rýži, uber na másle, nejez nic tučného, ani tučné sýry, uzeninu, grilovaného, pečeného, maso připravuj na páře, nebo vařené, odepři si zmrzlinku, bonbony, čokoládu, to je všechno na nic, hodně se hýbej, za chvíli bude teplíčko, vlez na kolo a jezdi jak to jen jde, běž do bazénu, nebo třeba skákej přes švihadlo, večer už nic už nejez. Jestli tě honí mlsná, cucej led. Hodně pij, nic slazeného, ani bublinky, dělej si čaj, vodu s citronem, ale nesmíš hladovět, to je k ničemu. Tím pohybem zhubneš nejvíc.

briketka10

neuvádíš výšku dle BMI tabulky si
poměř zda vůbec hubnout musíš :
http://www.bez­hladoveni.cz/bmi-kalkulacka/?ut­m_source=adw&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SE_BMI&gcl­id=CKaqma6x8cQCFczJ­tAodAEMACg

ReHu

Kolik měříš?
Co přesně znamená sportuji?
Na někoho zabere aerobní typ cvičení, třeba běh, na jiného posilovna.

Šidlo

máte 12 a idete chudnúť? koľko meriate? aké máte BMI? také mladé dievča nemá čo chudnúť, ak nie je obézne…a mierna nadváha v puberte nie je veľmi nebezpečná (pre dievčatá duplom)

určite nechudnite, kým rastiete a nemáte rok pravidelnú menštruáciu

a ten šport…aj mladí ľudia si môžu zničiť kĺby a chrbticu (aj správnym športovaním) športovať stačí hodinu denne…hoci aj v 15 min. blokoch…

Benderber

cvičit, jídlo neomezovat, ale jíst zdravě