Avatar uživatele
Kostk@

Jak mám zfunkčnit svou SD kartu? :) prosím poraďte :3 :')

SD KARTU (16 gb) mám již rok. Zatím jsem s ni byla spokojena … Tedy až do !!!-teď-!!!
Začalo to tím ,ze mi naskakovalo na obrazovce nabídka FORMÁTOVAT SD KARTU.
Ale ignorovala jsem to, no jenže už mne to stvalo a tak ,aby jsem si kvůli tomu nepromazala cely mobil, SD kartu jsem přesunula do jiného telefonu kde jsem ji formatovala. No a tak jsem byla rada ze se mi nic nesmazalo a už mi to tam nenaskakovalo. Jenže jsem si po nake dobe( 2 týdny) všimla ,ze vsechna data se mi ukládají do mobilu a ne do SD karty a ze mobil budu mít zaplacanej. Už ani Nwm jak ,ale vytvořila jsem si složky a tam se mi vse ukládalo( do SD karty) . Včera večer mi tam zase naskocilo FORMÁTOVAT SD KARTU. jenže už mi nenaskocilo zeby jsem tu kartu v mobile mnela . SD KARTU JSEM TEDY ZNOVA PRENDALA DO JINÉHO MOBILU , ale tam se mi taky neukazuje zebych ji tam vůbec dala a píse to abych tu kartu tam do toho zařízení vložila. Teď to nemůžu ANI FORMÁTOVAT . Je to jako kdyby ta karta neexistovala pro ten mobil (když ji vložím do zařízení tak pro mobil proste neexistuje) . A tak prosím o vaši pomoc . Nechci ji vyhodit fakt byla dobra (16 gb) . :( prosím prosím prosím POTADTE :)
Doplňuji:
Jo a pokud bych to šla reklamovat… Mám tam už nake data .. A taky záleží jestli by mi vrátili peníze a kolik a nebo vymnenili za jinou ale to asi ne e :D.. Ale porad doufám v to ze mi helfnete ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Hubabublinka, Kokonutela před 3776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

měla jsme podobný problém…karta se přestala v mobilu zobrazovat, ani v PC nešla načíst…tak jsem ji šla vyreklamovat a dali mi novou…data v háji, ale nespíš už s ní nešlo nic jiného vymyslet…
Doplňuji:
no…pokud si kartu formátovala, tak máš stejně „odřízlou“ standardní cestu k souborům…takže na to budeš muset použít nějaký s programů, který umí data obnovit (např. Recuva)…a stejně není zaručené, že se „vrátí“ všechno…ale pokud ti mobil nabídl formát, tak proto, že kartu nemohl přečíst…jinak by k žádnému formátování neměl důvod…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Nerozumím otázce. Ty jsi formátovala svou kartu v jiném přístroji? Proč ne ve svém? Při formátovaní karty se ztratí všechna na ní uložená data a je úplně jedno, v jakém telefonu formátování děláš, vždy je lepší to dělat v tom svém. Karta zfomátovaná v jednom telefonu nemusí korektně pracovat v jiném.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Otázka je nejasná. Jestliže jsi kartu formátovala, tak už na ní nemáš žádná data přístupná. Za tu dobu může i krásná panna zeškaredět. Karta je zřejmě vadná. Dej ji do čtečky a pokus se z ní vytáhnout data pomocí některého recovery programu, jak píše Funna a pak kartu reklamuj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek