Jak mám ze satelitního příjímače dostat HD signál do blu-ray recorderu?

Prostě na satelitu dávají pěkný film v HD kvalitě já bych si jej chtěl nahrát na blu-ray disk jak mám jednotlivé přístroje propojit?

Nejlepší odpověď
Jikra

V manuálech SatHD i BRrec. máte návod
i nákres zapojení. Chce to pořádně prostudovat návody.
Ale zřejmě to bude HDMI-HDMI kabelem.

Další odpovědi
P.T.

Jde o to, jaké má ten sat.rec. výstupy. Pochybuju ale, (pokud je to nějaký levnější přístroj) že jiný než HDMI TV výstup mít bude. Dražší přístroje zase už nahrávat umí (USB, int. HDD) a většinou HDMI výstup pro externí rekordéry taky nemají. Každopádně bych prostudoval návod sat.receiveru. U BR recordéru to určitě nebude problém.