Jak mám zbalit kluka ze třídy?

Líbí se mi kluk ze třídy. jednou jsem mu dala valentýnku , ve který bylo napsaný , že se mi líbí je ale problém , že od tý doby mi říká jenom ahoj nic víc:( Pomocte jak ho mám zbalit když spolu nemluvíme.Je mi 11 let a jemu 12 let. Díky za rady.
Doplňuji:
skoro všichni ve třídě mají něaký vztah a klape jim to mě už se ten kluk líbí od první třídy a nic. PS:naše třída se do žádnýho vztahu nikdy nerejpala a nesmála se :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přízeň někoho druhého se nedá ani vyprosit ani vynutit. Neboj všechno hezké Tě teprve čeká. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Vdávat se nechceš ?

Bronzový

miuášku na to máš ještě čas, věř mi. Resp, koukni se na to ze strany okolí: jak by reagovali spolužáci, rodiče, kdybyste spolu "chodili" ?
Věř mi, že by ti udělali ze života peklo, takový děti sou.
Mě je třináct a když se ve škole dozvěděli, že z někým chodím, tak do mě furt rejpali a všechno...
Neber si ze mě příklad, začni chodit s klukem až v patnácti :D

Možná nejsi jeho typ. Je mi 50 a taky mám občas problém sbalit ženu. Zkus jej navnadit na to co jej zajímá. Zjisti si hafo info o jeho zájmech a na tom máš šanci ho získat.

1.Kluci jsou zvláštní hrajeme si na hrdiny ale přitom jsme plaší myslím že jsi ho vyděsila tím psaníčkem :-)
2.Zkus si sním vyjít párkrát ven a až se stanete dobrými přáteli třeba bude něco i víc
(Možná ještě předtím by jsi si sním měla začít psát na FB
3.Nesmíš být milá jen na něj to by mu mohlo přijít divný a hned by si uvědomil že ho balíš takže bud milá i na jeho přátele
Je to můj názor....

Bronzový

Ach to napodobování dospělých. Jak roztomilé.

Pokročilý

Teri, než se pustíš do balení kluka ve škole, je dobré si uvědomit, že se oba za školní léta dost změníte. Běžně dochází k tomu, že tyto školní vztahy dlouho nevydrží a to že to tvým spolužákům spolu klape ještě do budoucna nic neznamená.
Být tebou, na vážnější vztah bych si počkal až dokončíš školu, najdeš si práci a začneš vydělávat nějaké ty korunky ;) nespěchej nikam, o nic nepřijdeš :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.