Avatar uživatele
xillix1802

Jak mám zařídit, aby se do mě zamilovala holka, která mi řekla, že mě nemiluje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

To zařídit ani nařídit nejde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Zařiď si jinou holku…
😉
Případně počkej, až to tuhle přejde…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

To nelze. Lásku si člověk nemůže ani vyprosit, ani vynutit. Buď je, nebo není. 🙂♥

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena11

To nezařídíš… jeden kluk mě s tímhle přes rok otravoval a jediný co zařídil bylo, že jsem ho začala nesnášet a teď na něj neumím a ani nechci být jiná než hnusná. Neobtěžuju se ho ani pozdravit. Čili pokud o tebe ta holka nemá zájem, vzdej to. Můžeš se zkusit s ní alespoň kamarádit, když už nic jinýho. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

navštív nejakú tú babu s bradavicou na nose a za nejaký bakšiš ju ukecaj na lektvar lásky.
účinky to má síce ako diéta pri rakovine či homeopatické tabletky, ale aspoň budeš mať pocit, že si niečo urobil. aby ťa to ale potom nemrzelo.

jo, ten lektvar nie je pre teba, ale pre tú devčicu, čo ťa nechce (bohvie prečo, však?).


len tak medzi nami:
nie chlapi si vyberajú baby, ale presne naopak – ženy lovia chlapov.

;-Q
Doplňuji:
len ako pikošku:

občas riešim opačný problém (odháňam záujemkyne – nie že by som chcel, ale doma by som nejaké mnohoženstvo neuhájil), vtedy decentne poznamenám, že drahá boxuje.
a funguje to. :DD

;-Q

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Můj bývalý přítel mě „skřípl“ ve školní jídelně,když byl neodbytný téměř denně,ale od té doby jak ho přeložili na zvláštní školu je klid a už nemá díky bohu na mě čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

a čo je na nej také skvelé? prečo sa vám tak páči?

ak si odpoviete na tieto otázky a odpoveď nebude: lebo ju chcú všetci, tak ja ju musím mať alebo klasika lebo mi pripomína mamu/babičku/ko­mixovú hrdinku

tak sa jej skúste opýtať prečo vás nemiluje…že či si myslí, že ste zlý človek, alebo máte neuveriteľne zlé vlastnosti/zloz­vyky…pýtajte sa akože chcete vedieť, či sa nemáte osobnostne zlepšiť a vyzrieť…nepýtajte sa vyčítavo alebo žobravo!

ak povie: proste sa mi nepáčiš, nie si môj typ, si škaredý, nebola to láska na prvý pohľad, nie si mi sympatický…kašlite na ňu a hľadajte ďalej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

říct ji: hele, zrovna jsem vyhrál 2 000 000 Kč…­uvidíš sám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Stejným způsobem jako si dívka, kterou nemiluješ,
zařídí, aby ses do ní zamiloval.

Neškodilo by, kdyby se tazatelé
napřed zamysleli a pak teprve ptali …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
julipuli

tohle nejde když k někomu nic necítíš tak to jen tak změnit nejde promiň ale prostě se s tím musíš smířit říkám to za holku která tohle už taky udělala a názor se i přes velkou snahu protějšku nezmněnil

před 3269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xillix1802

Díky moc. Kdyby se dala nominovat odpověď z diskuze, udělal bych to… 🙂

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek