Jak mám zarazit tomu, když jsem do někoho zabouchlá?

Zabouvchla sem se do jednoho kluka ale on je bohužel daleko a j ho mám ráda :( a nwm jak mám na něj přestat myslet

Odpovědi:

Bronzový

V tomto případě je třeba neprodleně se zamilovat do někoho jiného. Jedině to pomáhá :)

Bronzový

Kolem vseho takoveho je takovy jak kdyz oblak blaznovstvi. Tj. zkreslena predstava. Prave ten ktery pak po nejake dobe ve vztahu opadne a zustane realita.
Musis se zastavit .. a zacit o nem premyslet realne. Staral by se o tebe? Byl by peclivej? Nechlasta moc? Neni namyslenej? Jak by se k tobe choval? Proste jakej by byl doopravdy. Urcite jsi si vsimla i nejakych negativnich vlastnosti. Mno takze si predstavis ze mu peres ponozky a on na tebe sere a pockas si na pravou lasku ktera bude lepsi, neboj ..

Zlatý

to prejde.

počkajte na tie pocity, keď sa zaláskujete naozaj. To bude tornádo citov, pocitov, myšlienok, ....

To nezměníš musíš mu vysvětlit co k němu cítíš.Věř zažila jsem totéž.Jestli ho miluješ a on tebe poznáš.Ucítíš to v srdci...

Pokročilý

Naprosto tě chápu, vždycky se snažím do toho netahat moc city, ale srdci neporučíš, bezhlavě jsem se zabouchla do jednoho kluka...taky :DD Jenže, asi není ten pravý a já nevím co mám dělat, snažím se na něj přestat myslet, jenže to nejde, ale už se z toho ,alespoň trošku dostávám a co mi pomáhá? Přátelé, písničky, zábava...Hlavně ať furt něco děláš ať na něj nemusíš myslet....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.