Avatar uživatele
Nwm123

Jak mám zarazit tomu, když jsem do někoho zabouchlá?

Zabouvchla sem se do jednoho kluka ale on je bohužel daleko a j ho mám ráda :( a nwm jak mám na něj přestat myslet

Zajímavá 0 před 3935 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

V tomto případě je třeba neprodleně se zamilovat do někoho jiného. Jedině to pomáhá :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Kolem vseho takoveho je takovy jak kdyz oblak blaznovstvi. Tj. zkreslena predstava. Prave ten ktery pak po nejake dobe ve vztahu opadne a zustane realita.
Musis se zastavit .. a zacit o nem premyslet realne. Staral by se o tebe? Byl by peclivej? Nechlasta moc? Neni namyslenej? Jak by se k tobe choval? Proste jakej by byl doopravdy. Urcite jsi si vsimla i nejakych negativnich vlastnosti. Mno takze si predstavis ze mu peres ponozky a on na tebe sere a pockas si na pravou lasku ktera bude lepsi, neboj ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

to prejde.

počkajte na tie pocity, keď sa zaláskujete naozaj. To bude tornádo citov, pocitov, myšlienok, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rohlíkxx

To nezměníš musíš mu vysvětlit co k němu cítíš.Věř zažila jsem totéž.Jestli ho miluješ a on tebe poznáš.Ucítíš to v srdci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veronika36

Naprosto tě chápu, vždycky se snažím do toho netahat moc city, ale srdci neporučíš, bezhlavě jsem se zabouchla do jednoho kluka…taky :DD Jenže, asi není ten pravý a já nevím co mám dělat, snažím se na něj přestat myslet, jenže to nejde, ale už se z toho ,alespoň trošku dostávám a co mi pomáhá? Přátelé, písničky, zábava…Hlavně ať furt něco děláš ať na něj nemusíš myslet…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek