katušš

Jak mám zapůsobit na kluka?

Už 3 roky se trápím kvůli jednomu krásnýmu klukovi od nás ze třídy. Když k nám poprvé přišel nějak sem si ho nevšímala a ani nebavila, jenže po 2 letech se mi začal hrozně líbit. Vím, že tady budou zase odpovědi typu, že ho mám oslovit, jenže v naší třídě to prostě nejde, takže mám asi po životní lásce.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pokud se normálně bavíte (neignorujete se), tak mu zkus někdy napsat např. na facebooku, pište si častěji a po nějakém čase, když se k tomu neodhodlá sám, mu navrhni, že byste mohli jít sami ven.

Zní to blbě, ale pokud ho nechceš oslovit vyloženě ve třídě, tak je tohle celkem nejjednoduší možnost zha předpokladu, že oba facebook máte.

Další odpovědi
yak

Proč mu prostě upřímně neříct (nenapsat), jak to je? Třeba „Víš, jen jsem ti chtěla říct, žes mi hodně sympatickej a asi jsem se do tebe zamilovala. Tak ti to jen říkám pro případ, že by tě to zajímalo 🙂“ Tomu brání jenom stud, ne?

Píše, že asi propásneš životní lásku. Takže, když si už myslíš, že je to v háji, nemáš, co ztratit! Tohle je velmi důležité si uvědomit ve chvílích, kdy se bojíme (např. odmítnutí, ztrapnění) Říkáš, že u vás ve třídě oslovit nejde. Jakože se ti pak zbytek třídy bude posmívat? (Neva, vydrží jim to jen chvilku, ale přitom možná pomůžeš ostatním, kteří se pak taky odváží…) Nebo jde o to, že se bojíš výsměchu do něj? Tak,co? Když se ti vysměje, aspoň víš, žes nepropásla šanci, protožes žádnou neměla. Já se celý roky styděl oslovit holky a ženy, co se mi líbí. Až mi došlo, že stydět se je projev mého ega (které nechce být odmítnuto, zesměšněno). Jestli ti opravdu záleží na tom zkusit tvou zamilovanost naplnit, pak to snad stojí za riziko odmítnutí, zesměšnění. Klidně si to natrénuj i někde jinde (Oslov někoho na ulici „Hele, nechceš jít na rande?“, kdyby řek jo, tak se vždy můžeš zasmát, žes jen tak žertovala a jít pryč, když se ti vysměje, vyzkoušíš si ten pocit a budeš na něj připravenější.) Dále: Pokud se ti vysměje, je to jen jeho vlastní slabost, křeč, stud, nafoukanost. Pokud by byl vyspělej a neměl o tebe zájem, tak by ti prostě laskavým způsobem sdělil, díky ne. Takže, vysměje-li se ti, nestál vůbec za to! Odmítne-li tě laskavě, škoda, asi za to stál, ale hlavně žes to zkusila. Bude-li tě chtít, pak je otázka, jestli je to výhra (ale budeš mít, cos chtěla) Záleží co od něj (tedy případného vztahu s ním) chceš. Kluk ve věku školním (a leckterý chlap celý život) chce hlavně holku do postele. (Pokud ty ho chceš ulovit do postele, hrr na to, neměl by to být problém) Píšeš ale o životní lásce a ta není postavená na tom, kdo je krásný. Jestli on je krásnej, což píšeš, hodně holek na něj letí či poletí a budeš s ním nešťastná, protože budeš žárlit. Rozhodně na vztah trvalejší, hledáš-li ten, není ani moc výhodné zapůsobit nějak jinak, než jaká je tvá přirozenost (tj. snažit se předstírat, například, že jsi nadšená sportovkyně, má-li on rád sport, pokud tebe sport otravuje). Protože dlouhodobě ti je hezky s někým, kdo tě bere, jaká jsi a nemusíš se vedle něj násilně předělávat. Takový vztah tě naštve. A pokud jde o to ulovení, nahoď návnadu (dej mu vědět, že máš zájem, např: „Dneska bych šla do kina, ale můj obvyklý doprovod nemůže, tak chci vytáhnout někoho jiného: Nejvíc mám chuť tam jít s tebou – jdeš?“), ale pak se můžeš naopak třeba i dělat TROCHU těžko získatelnou (neběžet na každé zavolání). Nedostupnost zvyšuje touhu. Ale nesmí se to přehnat (pokud do tebe není vyloženě blázen, budeš-li dělat pak drahoty moc, může ho to urazit a zaloví jinde)

Michal Kole

Záleží co má kluk rád, pokud má rád plavání, tak se nauč plavat a před ním přeplav ukázkově bazén vybraným plaveckým stylem.

Pokud se rád nají, tak mu něco dobrého uvař.

Pokud rád čte, tak mu něco hezkého napiš.

Pokud nosí blbě udělané domácí úkoly tak si s ním sejdi a ukaž mu jak se mají vypracovávat (nechci říct udělej za něj – vem třea ten samý příklad, ale změň čísla nebo nějakou podobnou větu a udělej rozbor nebo mu látku ze které má udělat referát vysvětli)

Jak vidíš, možností je hodně.

anonym

¨chci také teď zapůsobit na spolužačku, začal jsem se s ní bavit, jelikož je taková hodně agresivní, tka se někdy začne žduchat, sednul jsem si za ní do lavice, dělím se s ní o jídlo, pítí, zvednul jsem jí dneska po poslední hodině židlu a ejhle, už si toho všimla a nedalo jí to, takže se zeptala, jestli je za tím něco víc než jen kamarádství :) (abych ti to dovyprávěl-hodil jsem na ní šibalský úsměv, řekl sem jí, že „určitě je“ a šel jsem tam, kde jsme měli další vyučování) :)

menší příklad, jak to můžeš zkusit