Zuzik

Jak mám zapůsobit a ji znechutit?

Jak mám zapůsobit na kluky ve skole? Přijde k nám nová holka blondýna, prej kur.., nosí mini sukýnky, má velká prsa, hodně se maluje atd. A já nechci aby po ní kluci šíleli a aby s ní nechtěli chodit. Prosím poradte i jak mám udělat aby ji kluci nechtěli? Pište co vás napadne. hlavně napište. Předem děkuji
Doplňuji:
Ale ona je všude oblíbená. A kluci v naší třídě mají radi hodně takový ty mrchy.

Nejlepší odpověď
quentos

nech to bejt a počkej si, až narazej ;{)= s takovejma totiž není moudrá řeč. Osobně pokud vidím hodně zmalovanou, beru nohy na ramena – třeba jsou kluci ve Tvé třídě taky takoví.

Další odpovědi
kropitko

Tak si najdi jiný kamarády,když jsou tak prostoduchý a líbí se jim takové holky.

kupkina

nos též mini sukýnky, pořiď si velká prsa, hodně se maluj atd.

Toruk

Sama nechceš být mrcha, ale přitom se chceš líbit klukům, kteří upřednostňují mrchu? Myslím, že není nezbytné chtít se líbit všem co jsou právě okolo mě. Ale pokud na tom trváš, tak zkus zapůsobyt kouzlem osobnosti, charizmatem, přirozeným půvabem… Věřím, že Ti pak kluci dají přednost.
Doplňuji:
Vnímán to podobně jako quentnos, když je holka/ žena barevná jak jihoamerický papoušek, prchám 🙂 Když ostatní vycítí, že jí závidíš, nebo žárlíš, pak je reálné riziko, že Tvá obliba díky těmto negativním vlastnostem spíš klesne.

SinceX

Tomu se říká žárlivost .. :) Tak se snaž na ně zapůsobit jinak, ne? Chytrostí, vzhledem, lepším chováním. Počkej až udělá nějakou hloupost a ty jí předčíš – hned si tě všimnou..:)

Nuk nuk

Nedělej nic a nepůsob. Ber to jako test pro ty kluky. Pokud bude spolužačka opravdu taková, jak se o ní říká, stejně bys tomu nezabránila a jakoukoliv snahou být výraznější než ona by ses jen ztrapnila. Je sice fakt, že v tomhle věku se asi kluci sotva dokáží kontrolovat, ale i přesto platí, že Ti, kteří se poženou za takovou holkou, za moc nestojí. Ti normální a schopní kluci se po ní možná podívají, budou jí komentovat, možná i trochu vychvalovat, ale ve skutečnosti si jí nepustí blíž, než je vhodné.
Aspoň budeš vědět, kteří kluci u Vás ve třídě jsou solidní.

ReHu

Proč nechceš, aby po ní kluci šíleleli???
Až poznají jaká je, a pokud taková opravdu je, tak ji stejně časem nechají sami. A o to víc si budou vážit holky slušný, chytrý a hodný.
Myslím, že stahuješ kalhoty ještě před brodem.

panenka

Možná je to jen tím že je právě nová,a že jí tedy v tvé třídě zatím nikdo moc nezná.Až jí poznají uvidíš že už středem pozornosti pak už nebude.Poradila bych ti bud svá, vykašli se na ní normalně se v tvé třídě se spolužáky bav a uvidíš že časem se vše spraví.

anonym

Pište co vás napadne?
Dobrá. Tak například pár žáků, žákyň by mohlo nenápadně říct nějakému protivnému cholerickému žákovi, že „ona tě miluje, ale nikomu to neříkej že jsem ti to…“. No a jak to dopadne? Zamilují se, budeš mít klid, a po pár letech se dozvíš že se rozvádí protože ji pořád bil. Jako ze života. Nebo jí nenápadně sděl že ji miluje tamten učitel. Že to nedává najevo. A máš to jak z amerického seriálu. Nebo si zacpávejte nos když se přiblíží. Nebo se jí zeptejte jestli není nemocná, když je zelená.:-)

anonym

Co si pamatuji-na základce to tak chodí.Moc s tím nenaděláš.Ale časem TO vyšumí.A! závist je nepěkná,na nic a nejvíc budeš trpět ty.