Pokročilý

Jak mám zapojit a naladit video tak aby mi šlo?

Před pár dny sem si od babičky přivezl starší video které je pořád ještě funkční. Když jsem ho ale zapojil a zkusil sem ho naladit tak po vložení kazety mi to napsalo že není signál a ať zkontroluji připojení a to je dobré a zkoušel sem to na starší televizi FINLUX a video je značka MAXAN.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Do videa anténa,z videa zase anténa do tv aby šla i při vypnutem videu,spojit scartem,zapnout video,na tv přepnout na AV nebo externi vstup a pod. A jeto :)

Další odpovědi:

Zlatý

Doporučuji prostudovat a použít návod k obsluze.

Zlatý

Bez typového označení a manuálu nejde radit. Obecně bych řekl, že starší VHS nebude mít DVB tuner a vy jste nejspíš v místě, kde už nejde analog. Rozhodně by ale mělo jít přehrávání kazet. Propojení TV-VHS uděláte kabelem SCART/CINCH - SCART/CINCH podle vybavení přístrojů.

Stříbrný

Vlož nahranou kazetu do VCR (videa), zapni PLAY a z výstupu anténa na videu krátkým koax kabelem do TV. Musíš na TV naladit ten správný kanál na kterém pracuje video, to je různé, 22-68 kanál až se objeví obraz a zvuk. Při použití SCART propoje tato operace odpadá, pouhým zapnutím PLAY se TV samočinně přepne do provozu monitor.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.