Avatar uživatele
martin14

Jak mám zapojit a naladit video tak aby mi šlo?

Před pár dny sem si od babičky přivezl starší video které je pořád ještě funkční. Když jsem ho ale zapojil a zkusil sem ho naladit tak po vložení kazety mi to napsalo že není signál a ať zkontroluji připojení a to je dobré a zkoušel sem to na starší televizi FINLUX a video je značka MAXAN.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? korbic92 před 4539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
korbic92

Do videa anténa,z videa zase anténa do tv aby šla i při vypnutem videu,spojit scartem,zapnout video,na tv přepnout na AV nebo externi vstup a pod. A jeto :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Doporučuji prostudovat a použít návod k obsluze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Bez typového označení a manuálu nejde radit. Obecně bych řekl, že starší VHS nebude mít DVB tuner a vy jste nejspíš v místě, kde už nejde analog. Rozhodně by ale mělo jít přehrávání kazet. Propojení TV-VHS uděláte kabelem SCART/CINCH – SCART/CINCH podle vybavení přístrojů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Vlož nahranou kazetu do VCR (videa), zapni PLAY a z výstupu anténa na videu krátkým koax kabelem do TV. Musíš na TV naladit ten správný kanál na kterém pracuje video, to je různé, 22–68 kanál až se objeví obraz a zvuk. Při použití SCART propoje tato operace odpadá, pouhým zapnutím PLAY se TV samočinně přepne do provozu monitor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek