Luigi

Jak mám zapnout Java scripty?

Údajně je mám vypnuté,aspoň mi to hlásí PC, nezobrazují se mi některá okna
Doplňuji:
Internet explorer 6

Nejlepší odpověď
anonym

jak povolit javascript?
zde je postup pro vsechny prohlizece http://www.go­ogle.com/suppor­t/bin/answer.py?hl=en&an­swer=23852 (v prohlizeci Chrome uz dokonce javascript ani nelze zakázat, protoze dnes uz to bez JS opravdu nejde)

pokud jste podporu pro javascript v prohlížeči nevypínal, pak je implicitně vždy zapnutá.

Doplňuji:
aha tak pokud pouzivate jeste stary explorer 6 tak je uplne jedno jestli mate javascript zapnuty nebo vypnuty, jeho implementace v tomto prolizeci je tak spatna ze i v zapnutem stavu proste technicky nestaci. Aktualizujte na novejsi verzi nebo prejdete na jiny prohlizec.