pajakub

Jak mám zaplatit odesílateli?

Dobrý den, objednávám si balík ale nemám účet a nevím jak se platí odesílateli. To dám normálně peníze za danou věc pošťákovi plus poštovné? Děkuju.

Nejlepší odpověď
marci1

Účet mít nemusíte. Objednejte si balík „na dobírku“. Prodejce Vám zašle zboží na Vámi uvedenou adresu, buď „balík přímo do ruky“, ten zaplatíte řidiči pošty, až Vám ho přiveze domů, nebo balík na poštu a Vy zaplatíte na poště při převzetí balíku Cena balíku je za zboží, poštovné, příp. balné. Prodejce Vám cenu sdělí.

Další odpovědi
klob1

Ahoj, tak na dobírku to tak je.Záleží odkud ten balík objednáváš?In­ternet,noviny,ča­sopis..Nebo se podívej na stránky,pokud mají internetové stránky,tak tam mají podmínky.a jsou různé možnosti..převodem účtu,nebo ti to doveze PPL a podobní.Nebo pošta..všude to je na stejné možnosti.pokud to je dobírka,tak jistě,že platíš při převzetí..balík +dopravné.(i poš­tovné.) některé společnosti mají,že neplatíš dopravu.jen čistě zboží.
pokud ti posílá balík známý jako třeba v rodině,tak to platí on nebo ty pak při převzetí.
záleží o konkrétní stav o co jde,kde třeba to kupuješ.většina to má na svých stránkách uvedené možnosti dodání.