Cherry girl

jak mám zaostřit video na telefonu v průběhu natáčení ? v nastavení jsem nic nenašla…

Prosím, mám telefon prestigio multiphone5400 duo a když s ním natáčím video tak chci když přiblížím nějakou věc tak chci aby se to zaostřilo , nezaotřuje to a nevím jak to nastavit aby to zaostřilo, v nastavení jsem nic nenašla prosím poraďte mi kdo víte… děkuji předem za odpovědi 🙂

Odpovědi
mosoj

Nezaostříš, foťák nezaostřuje má fix foxus. Poznáš to nejvíce při blízkých záběrech.
Doplňuji:
To platí samozřejmě i pro video.