TommyKiller1

Jak mám zamezit spouštění jednoho procesu ve Windows?

Po spuštění se mi neustále spouští proces MSAScui.exe. Mělo by se jednat o součást Windows defenderu, ale ikdyž ve službě services ten proces nastavím na disabled, tak se pak stejně po startu windows zapne. V defenderu jsem nastavil aby to nekontrolovalo systém (aby ten defender prostě nefungoval) a stejně se to ale pak spustí. Windows defender prý odinstalovat jako takový nejde, tak co můžu dělat? Proces mi zatěžuje z 25% procesor, takže bych to rád na dobro vypnul.

Odpovědi
Seznam.cz

Otevřít defender v nabídce a tam spravovat kontrolu. Tento program je škoda vyřadit.