Jak mám zahnat nudu???

Kamarády mám ale nikdo nemá čas, v televizi nic není rodiče čas nemají a já nevím co mám dělat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Za takovou otázku jsem schopná fackovat! Seber kbelík se smetím a běž ho vysypat. Zalej kytky, utři prach, vyluxuj. Zajdi nakoupit. Prostě se snaž být rodině něco platný (á) a neflákej se a nestěžuj si, že nemáš co dělat.
Pokud se neumíš zabavit sám (sama), tak nečekej, že ti tu někdo bude dělat kašpárka a bude ti radit, jak proflákat další den.

Další odpovědi:

Zlatý

Přece tě baví více, než jen kamarádi, věnuj se proto koníčkům.
Nebo se běž někam podívat, vykoupat, fotit, taky je net se spoustou možností od filmů, až po chat ;-)

Zlatý

vždyť sedíš na netu, to je největší požírač času, tudíž nudy a života, jaký kdy byl vůbec vynalezen ,)

Zlatý

Já když je nuda, tak jdu spát a nebo kadit, ale hlavně prosimtě nedělej žádný nebezpečný voloviny jako lezení po hromosvodu, pěstování větších jahod než maj sousedi a tak podobně.

Zlatý

a ja by som potreboval, aby mal deň aspoň 60 hodín.

je mi ťa ľúto, tomu sa hovorí nevyužitý život.

choď do knižnice, požičaj si nejakú knihu a čítaj. Na TV sa vykašli, to je fakt nuda.
nauč sa robiť nejaké užitočné stránky (nj, ale o čom, keď ťa nič nebaví - napr. o nude).
Proste urob niečo pre seba, máš na to čas.
A keď nie pre seba, skús pre druhých. Ono sa niečo nájde.

Len či si nemýliš nudu a lenivosť.

Zlatý

zahnat? nejlépe koštětem.

Bronzový

No vidíš...všichni tady na tebe křičí a přitom všichni akorát sedíme u netu a píšeme rádoby nějaké rady...prostě si založ profil na odpovedi.cz (což už očividně máš) a lůšněj tady, dávej nějaké rady, snaž se vymyslet nějakou tu otázku.
Já když se nudím....hledám novou muziku, hraju nějaké hry a čtu si novinky co se staly kde, nebo jdu jen na Lamera (lamer.cz) a čůrám krev ze smíchu, potom někdy začnu hledat hejtry na netu a hejtuju je...a někdy si vyberu náhodnou osobu na internetu a snažím se vyhledat její bydliště, školu, rodinu, život, majetek atd. (někdy je to jednodušší než to vypadá-zvlášť s katastrem nemovitostí na internetu)...a sem tam si najdu jinou nudozbraň...

Zlatý

V dnešní době a nudit se ? http://www.odpovedi.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.