ba u

jak mám začít vyhledávat práci filmové herečky v los angeles??

chcu jít pracovat do los angeles jako filmová herečka, ale nevím kde začít.
skošela jsem si najít na internetu nějáke rady, ale žádné jsem nenašla .

Nejlepší odpověď
Drap

No, zkrátka musíš se ptát. Přes internet to asi neseženež. Zkusil bych to v LA dům od domu.

Další odpovědi
Rocker

Jeď do LA,začni obcházet castingy a třeba se někde uchytíš.Ale počítej s tím,že takových jako ty tam jezdí z celýho světa tisíce a hercem se stane jen několik z nich.
Doplňuji:
Antíku,jak můžeš plácat bláboly o někom,koho neznáš?To by tě vytočilo,kdyby se jí to povedlo:-)

Lucijej

Jestli chceš hrát v LA. Tak ti nezbývá nic jiného, než se sebrat a odjet do LA a obcházet castingy. Mezitím vezmi místo servírky, hostesky nebo co zrovna bude k mání, aby ses uživila, protože to může trvat měsíce i roky než dostaneš nějakou roli. Mezitím bys sis měla zařídit nějaký kurz herectví a angličtiny, protože v Americe angličtina s evropským přízvukem není moc oblíbená.

SickBreed

Nejlepší je začínat umývat záchody v McDonald – tak začíná i končí většina ambiciózních herců kteří jdou hledat angažmá do LA 🙂

led

Veľmi záleží aj od toho, či máte nejakú hereckú prax, skúsenosti, dokonca i to či viete hrať, o znalosti angličtiny ani nehovorím, výzor dtto.
Začiatky:
Najlepšie je najprv sa prihlásiť do nejakého hereckého kurzu, školy v USA, tam človek zistí čo je v ňom, vyčistí si jazykové znalosti, získa aj patričné kontakty, zoznámi sa s agentami filmových spoločností, ktorí chodia vyberať do týchto škôl,kurzov nové objavy. Je to o trpezlivosti, drine a hladu.
Herci v L.A. sa delia na niekoľko hlavných kategórií:
nezamestnaní bez práce
nezamestnaní s občasnými ponukami (robia davy pri väčších scénach) – občasný komparz
stabilný komparz – niekedy sa aj mihne pred kamerou „paní, přišlo vám psaní“, pripadne otvorí dvere pred návštevou
malé postavy a postavičky
Herci
Hviezdičky – zažiaria a zhasnú
Hviezdy – stálice rôznych veľkostí a daní
A nad tým všetkým kráľujú ich agenti, ktorí im zariaďujú všetko okolo práce a herecké asociácie a odbory.
ešte stále to chcete? Potom môžte mať šancu sa stať jednou z desaťtisícov…