Anonim007

Jak mám začít trénovat?

Jak mám začít trénovat? Po případě je nějaký plán, kterého bych se měla držet?
Doplňuji:
Trénovat na letní sezonu horolezectví. Takže spíš jak a co mám posilovat? Po případě jaký sport to v zimě nahradí?

Odpovědi
znacka

musíš začít něčím lehčím, třeba jen posiluj a až pak se na to pořádně vrhni… ale jak už napsal kolega Alesh tak je důležitý vědět co vlastně chceš trénovat!!!
Doplňuji:
Posiluj ruce a záda… sport fakt nevím :(

Alesh

Trénovat co? Celkem dost podstatná informace.
Jinak obecně začneš trénovat tak, že začneš trénovat.
Doplňuji:
Tak samozřejmě lézt na umělé stěně, ne? Posilovna taky samozřejmě není od věci, zvláště pak trénink zad – shyby. Ruce – biceps.