Jak mám začít jíst zeleninu?

Nejlepší odpověď
Hlada

Rukou zavést do úst.

Další odpovědi
hanny 2

A to jste jako ještě nikdy nejedl/a/?Tak si vyberte druh,který je vám nejsymoatičtější a začněte!Nebo si nechejte v restauraci udělat ovocnou nebo zeleninovou mísu a třeba vás to donutí sníst,když už za to zaplatíte!

franku

Čistou a syrovou.

dudu

Tak to je dilema a záleží na Vás, zda-li ji do sebe hodíte před a nebo po jídle. Jsou ovšem jedinci, kteří ji dokáží pozřít i společně s pořádným „lontem“ masíčka.

hanulka11

Tak jako jíte jiné věci pěkně připravit na talíř a začít po malých dávkách -míchat různé druhy a ono to zachutná ,to mi věřte…k tomu i kousek masíčka, aby vaše tělo nemělo šok…

poa.li

Mraženou zeleninovou směs podusit tak půl hodinky na másle, přisolit. Pak dád na talíř vedle sebe dva krajíce čerstvého chleba a nasypat na to. Máslo se zeleninovou příchutí se vsákne do chleba a je to super..