Daniel16

Jak mám zabránit zobrazení webové stránky www.searchgol.com po otevření nové karty v programu Google Chrome?

Vždycky, když otevřu novou kartu v Google Chrome, ukáže se mi stránka www.searchgol.cz, jak ji mohu změnit například na www.google.cz?

Odpovědi
anonym

Tady – http://www.pcris­k.cz/odstraova­ci-piruky/7354-searchgol-virus – máš návod, jak tento ´doplněk´ odstranit.
A nejlepší prevencí proti němu (a podobným) je neinstalovat ´bezhlavě´ vše, na co na netu narazíš.

Majkl95

Hele tohle se mi tenkrát taky stalo :D jako něco pdoobnýho a zrušil mi to Bedy přes Hijackthis :) http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nefunguje-mi-na-google-chrome-nova-karta Bedy je přes počítače machr ;) nějakej moula tu nemá šanci :D

cochee

Majkl95, tvá odpověď je poněkud mimo. Proč by se na to mělo jít s Hijackthisem, když je malware již identifikován? HJT se použije tam, kde se ví, že „něco“ je, ale neví se, co. Jinak by tvá odpověď byla korektní, ale tady je to jaksi s dělem na mouchu. HJT je nástroj na odhalení malware, nikoliv na jeho odstranění.