jaromirk

Jak mám zabezpečit počítač, aby se mi z druhého počítače nedívala máti jestli nehraju? :D

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nehraj.

Další odpovědi
Tombik

Vypni všechny Instant Messagery (skype, icq…). Vypni hlavně také programy na vzdálenou zprávu (Team Viewer, VNC…). Ztiš zvuk, je-li vedle v pokoji (:-D) a odejdi ze sítí, kde je vidět tvoje aktivita (Facebook…). Přinejlepším odpoj pc o internetu a máš vyhráno.

Zdroj: Vlastní zkušenosti

anonym

Znam tvoji mati a chodi take na odpovedi. !! 🙂 -iv-

led

Netreba to takto.
Je to o dôvere.
Ak sa nebudeš hrať miesto učenia, mama ťa nebude kontrolovať.

Jsemtady

krom toho všeho co říkal tombik ještě zkontroluj jestli nemáš ve win vzdálenou správu nastavenou. (Nebo jestli na tebe mamka jen nezkouší habaďůry, třeba že slyší zvuk, nebo k tobě nakoukne a pak tvrdí, že to viděla v pc, nebo to jen zkusí, ačkoliv to neví jestli se k tomu přiznáš.)