Jak mám z www stránek odstanit reklamy,které jsou její přímou součástí?

Normální eklamy jsem již odstranil pomocí 4 addblocků opera.Ale v časopise Chip jsem četl, že existuje program, který odstraní i reklamy obsažené i přímo jako součást www stránky,prostě tam zůstane třeba šedý pruh.Jsou mi už odporné,pořád to bliká atd,agresivní,chci je zlikvidovat.Prosím pomozte.Děkuji.

Nejlepší odpověď
badisko

nene … jediny prohlizec ktery opravdu reklamy odstrani je SRWare iron ..na jadru chronium jine prohlizece reklamy neblokuji pouze se dokazou skryt .. takze ony tam sice jsou… ale nejdou z 90% videt ..SRWare iron je vubec do prohlizece nepusti …:D .. http://www.slu­necnice.cz/sw/srwa­re-iron/ jedina nevyhoda je ze je to slozitejsi …ikdyz je na jadru chronium nejde tam nainstalovat klasicky adblock plus pro Chrome …ale musis si stahnout maly soubor ini. a ten tam nainstalovat …a treba po mesici az dvou ho znova stahnout updatovany …ale mas na 100% pokoj od reklam …

Další odpovědi
www

To umí i ABP v té Opeře. Musíš ale reklamy označit a přidat k blokování. Bez tohoto zásahu ti tam právě takové reklamy zůstávají.
Zkušenost