Klára K.

Jak mám z prezentace power point oddělit znělku?

Mám v počítači uloženou prezentaci power point a když si ji pustím, tak tam hraje taková pěkná znělka. Ale já nevím, jak ji mám z toho power pointu oddělit jako mp3. Dá se to vůbec?
Doplňuji:
Díky všichni!!! Už se podařilo :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Uložit jako HTML . Ukládá se zvlášť obrazová a zvlášť zvuková informace.

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-prezentaci-v-pover-pointu-s-kocovkou-pps-chci-oddelit-hudbu-od-obrazku-ale-nedari-se