hanny 2

Jak mám vyvenčit pejska,abych se nemusela oblíkat a jít ven?Bydlím v bytovce.

Mě se totiž strašně nechce!
Doplňuji:
Mám taky yorkšírka,ale takhle ho teda vycvičenýho nemám.No tak dobře,tak já už jdu!

Nejlepší odpověď
atriplex

Jsou pouze dvě možnosti, buď to za vás někdo udělá a nebo jste si neměla pořizovat psa.

Další odpovědi
tuCZek

kamarád měl vycvičeného yorkšírka,že ho v košíku spustil ven do dvora a když pískl skočil do košíku a vytáhl ho zpět :)

venkovan

Otevřít dveře na balkón aby do obejváku šel vzdu, v telce pustit šumění lesa, na podlahu dát umělý trávník a necha psa aby se proběhl jako venku. ještě je možné vyskočit na skříń a pískat jako kos či špaček.

Děda Louda

Najmi si venčiče.

anonym

Člověk kterému se nechce chodit se psem na procházky by si ho neměl ani pořídit. Je dobře, že Ty mezi ně nepatříš.

dagry

No to snad ne !!!