kobranek

Jak mám vytvořit stojan na fotoaparát Panasonic DMC-FZ7?

Chtěl bych to mít nahnutý, ale nechce se mi stojan kupovat. :(

Odpovědi
anonym

Potřebuješ stativový šroub nebo rychloupínací destičku (k přímé mu připevnění „stojanu“ k foťáku. Lépe by bylo použít 3D hlavu (stativovou), která ti umožní polohu foťáku měnit ve třech rovinách (no – ale to už máš levné stativy levnější).
Osobně ti doporučím nějaký nikoli drahý stativ spíše koupit (rozumný „stojan“ levněji stejně nepořídíš) – pokud ti totiž foťák upadne, může být i první pád současně jeho posledním.