aďa66

Jak mám vyrůst ? :(

Mám 146 a je mi 12 let :( achjo jak mám vyrůst neni něco co podporuje růst ? :/

Odpovědi
huxa

jo, tím, že budeš více ležet (prodlužuje se ti páteř), takže místo vysedávání u PC si raději běž schrupnout

samicek333

když budeš ležet, jak psal huxa, opravdu trochu vyrosteš, ale pak, jak se projdeš budeš mít svou původní výšku, protože se ti páteř srovná :) můj kamarád byl asi do 8. třídy skoro o hlavu menší než já. Pak ale rychle vyrostl a je asi o hlavu vyšší než já, možná i o víc. Takže já myslím, že i ty vyrosteš.

BANAN93

Barcelona taky Messiho cpala něčím na růst – určitě ještě vyrosteš neboj