holka

Jak mám vyřešit s mamkou to, že mi nevěří?

jak mám vyřešit s mamkou to že mi nevěří?

Nejlepší odpověď
sardoska

Určitě si s ní promluv, ale v klidu. Hádky nic neřeší. Pokud ti přestala věřit, tak k tomu musí mít nějaký důvod. Zamysli se, jestli jsi neudělala něco, co by to mohlo způsobit. Pokud tě nic nenapadá, tak se mamky na rovinu zeptej, proč ti nevěří. Komunikace je základ.

Další odpovědi
Lucimia

Kolik ti je let? Myslím, že bys mamce měla říct, že tě to mrzí, že ti nevěří, a že by tě zajímalo proč.

člověk

většinou maminka nevěří svojim dětem,protože jako mladá také lhala a podváděla,tak má dojem,že nejste jiná,níc nelámejte,nechte to tak,vy máte čisté svědomí a čas ukáže,maminky si stále važte a berte to jako ponaučení pro svoje děti

anonym

Takhle zdálky.......Zkus se zeptat mámy,Proč? ti nevěří.Že by ti křivdila?

Nuk nuk

Musíš jí to „věření“ trochu naučit. Za prvé se í zeptej, proč Ti nevěří, a pak se pokus ty věci napravit. Jestli jsi jí někdy v něčem lhala, tak lhát přestaň, a když něco slíbíš, pokus se to dodržet.