Zuzik

Jak mám vyprat kalhoty od smůly ze stromu?

Prosím poraďte jak mám vyprat bavlněné kalhoty od smůly. Nějakou účinou radu. děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
panenka

Skvrny od smůly nejlépe odstraníte odlakovačem na nehty a nebo je potíráte hadříkem namočeným v benzínu pak normalně vyprat.

Zdroj: http://www.re­cepty.eu/rady-a-tipy/strana-3.html

Další odpovědi
9 řemesel

Pokud benzin tak technický nebo čistič,zabere i líh a saponáty.Urychlemě přeprat s mýdlem a řádně(!!) vymáchat.

vagra

Kdyby se dala smůla vyprat,pak bych někdy v takovém pracím prostředku,ležel celé dny a rád
Pokud si chcete poradit se smolou,věřte Panence.

ReHu

Předpíracím sprejem skvrny postříkat a normálně vyprat v pracím prášku od stejné firmy. Jmenovat ZDE nechci.
Vyzkoušeno – žádný problém.
Nedříve jsem měla obavy a ručník nechala půl roku ležet, ale bylo to v poho.