dhampir

Jak mám vyndat tužku na oči?

Ahoj má kočka si dne ráno hrála na umyvadle a vyndala špunt ale já jsem si zrovna dávala tužku na oči a něnjak mi vyjela s prstů a přímo do otvoru pro výtok vody. Když se kouknu tak je cca 15 cm ve ýtoku jak to mám vyndat pinzetou tam nedosáhnu a nůžkama taky ne a ruku tam neprotáhnu…

Nejlepší odpověď
mosoj

Rozebrat sifon pod umyvadlem.

Další odpovědi
briketka10

ale pozor v sifonu
bude binec dejte
si pod něj kbelík..

knedlik123

Takze je v sifonu ? Ten sa da odsroubovat rukou. Vem si rukavici a zkus to.
Doplňuji:
nekdy byva ale jen „kolinko“, jakozto levnejsi reseni misto sifonu, to se da zrovnatak odsroubovat, v nejhorsim vem pantofli a tou mekkou gumovou podrazkou to pujde

Reezo

ženský sen rozebírat sifon :D jestli nejsi technický typ, tak bych se obrátil spíš na někoho zručnějšího.

Krakis

Řekni si chlapovi a příště se nepatlej,není to hezký a ty to ještě rozhodně nepotřebuješ… 🙂

knedlik123

Briketko, uz jsi to nekdy delala ?

mosoj

Knedlík nyní se dává jen hadice á la husí krk. Je to všechno ale sifon a všechno to má jeden závit, který se musí povolit a když nic jiného tak z toho vyteče voda že. Briketka má pravdu.

briketka10

jo knedlíku a kolikrát 😁