LucyOnTheSky

Jak mám vyměnit žárovku na záchodě? Prosím přesný postup. Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

  1. vypnete jistič na světla
  2. Sejmete kryt svítidla
  3. Otáčením doleva vyšroubujete žárovku
  4. Otáčením doprava žárovku našroubujete a JEMNĚ dotáhněte

5)Nomtujte kryt svítidla

  1. zapněte jistič
  2. Rozvisťte

Další odpovědi
tom004

Jestli to není fór,tak ji jednoduše vyšroubuj,a našroubuj novou.

Děda Louda

Zavolej Lojzu!

LucyOnTheSky

Kde je Lojza?

arygnoc

doplním ještě návod od Michal Kole:

bod 3. a 4. opakujte do té doby, než se závit na žárovce utrhne.

(návod je hezký, snad s výhradou že:

  1. Otáčením doleva vyšroubujete ŠPATNOU žárovku)
  2. Otáčením doprava NOVOU žárovku našroubujete a JEMNĚ dotáhněte)

led

Michal Kole,
V americkom návode by ste mali aj bod 0:
Otvorte dvere na záchode a vojdite 🙂.
Keď som čítala takýto návod, slzy mi tiekli od smiechu.
Ešteže naši ľudia vedia rozmýšľať.

anonym

Malá rada od nedávného project managera (mám vyhl. 50, §8 + VN).
Stačí vypnout vypínač, ženské obvykle neví co je jistič, natož potom kde jej hledat.

led

Dr.Axl
Mýlite sa. Žijeme v modernom technickom storočí, keď väčšinu domácich prác včetne elektriky vykonávajú ženy. Páni tvorstva sú predsa unavení z práce 🙂

anonym

🙂