Katrous

jak mám vyhledat tablet?

dobrý den newíte jakmám do googlu napsat že chci vyhledat tablet ze sim slotem?když to tam napíšu odpovědi nejsou vždy takové jaké jsem chtěla děkuji
Doplňuji:
díky takže když je tam napsáno micro sdhc slot to je ta sim?

Odpovědi
www

Hlavně musíš psát správně písmenka do vyhledávače!
Vyber si:
Doplňuji:
Ani ne. Důležité je to ‚se sim‘. Zdůrazňují písmenko s, ne z. Zvlášť pro méně zkušeného „hledače“ a netechnika.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ta­blet+se+sim&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&

Michal Kole

Tablet je něco jako notebook, musíš si vybrat lde procesoru, operační paměti, operačního systému

kdyby jsi si nevěděla rady tak napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz a na odměně se domluvíme 😁 😁 😁 (stačí oskenovaná přihláška do plavecké školy)