Jak mám vyhledat spolužačku,která s rodiči kdysi emigrovala?

Znám jen její tehdejší jméno,bydliště a rok narození.

Odpovědi
anonym

Napadlo mě zkusit Facebook nebo jiná sociální síť. Třeba tam má účet. Nebo bych si zjistil, kde žijou jejich příbuzní v ČR. Někdo z lidí kdo znal jí nebo někoho z rodiny by mohl znát někoho příbuzného a těch se zeptat..
Doplňuji:
Nebo bych jel na tu adresu kde dřív bydlela a zeptal bych se sousedů, třeba budou něco vědět.. Chce to trochu detektivní prace 😉