jak mám vydat knihu

jak mám vydat pohádkovou knížku? Myslíte že by se mi to podařilo dát do nakladatelství a jestli ne tak jestli nevíte jak přijít k penězům když chci vydat knihu?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to jedna z cest. Obejít nakladatele a doufat ve štěstí. Pokud je kniha skutečně dobrá, dá se předpokládat, že si svého vydavatele najde. Pokud se toto nepodaří, tak jedině vydat ve vlastním nákladu a peníze sehnat jakýmkoli způsobem. Víc ti asi neporadíme. Neznáme tvoji profesi, ani tvoje aktivity a už vůbec né tvoje majetkové možnosti.

Další odpovědi
Michal Kole

Rukopis odevzdáš do nakladatelství a oni ti řeknou zda to má cenu nebo ne.

nebo si můžeš knihu napsat doma ve Wordu a vytisknout na tiskárně (leserové) a prodávat to skrz inzeráty nebo aukční servery popř. nabídnout prodejnám ve tvém bydlišti

www

Zde byla otázka již mnohokrát zodpovězena. Proč se nejdříve nepodíváš-jak stanoví pravidla?
Takže odpovědi zde:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=jak%20v­ydat%20knihu

Terryle

Tohle je docela fajn služba: http://www.li­brix.eu/cz/ . Musíš do toho sice vrazit svoje peníze, ale pokud máš zájemce a předem je obeznámíš s cenou, mohly by se Ti aspoň náklady vrátit /vlastní zkušenost, i když ne přímo přes tuhle službu/.
K penězům přijít jakkoli – brigáda nebo si vypůjčit od rodičů. Hlavně ale žádnou půjčku, ať nevlezeš do maléru…

Reuef

Zkus nekde uverejnit kousek (treba jednu kapitolu) z te knihy a podle reakci lidi aspon uvidis jestli by o ni byl zajem