slunko6

Jak mám všít magnet do kuchyňské chňapky tak, aby neklouzal a chňapka pevně držela? Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Spíš musíš použít silnější magnet! Způsob všití na přídržnou sílu nemá vliv.
Samozřejmě při dodržení zásady že mezi magnetem a kovem bude co nejtenší látka( jenom jedna vrstva), magnet bude tedy co neblíže desky. Čím víc bude vrstev látky mezi magnetem a kovem, tím větší vzdálenost magnetu bude od desky a tím méně magnet udrží.
V tvém případě bych ale sázel na nepoměr síly magnetu a váhy chňapky.

Další odpovědi
anonym

Všila bych do chňapky kapsičku jen o málo větší než ten magnet a potom teprve zašila.

Hlada

Díval jsem se na koupenou, je v ní kulatý magnet o průměru 22 a výšce 8. Kapsička se velká 60 X 40, takže je zřejmě šitá normální patkou. Že je v ní magnet s vůlí vůbec nevadí. Kdybyste ho chtěla mít pevně, mohla byste použít jednostrannou obrubovací patku.

Michálek1245

Ideálně si tady https://www.li­vli.cz/katego­rie/chnapky-608/ kupte nové chňapky s magnetem a máte po starostech. Podle mě to nestojí svět a ta práce se vám na tom nevyplatí. Jinak samozřejmě když byste tam chtěl nebo chtěla mít kapsičku s magnetem, tak udělat klasickou kapsu, do ní všít magnet a máte hotovo. 😉