danken

Jak mam ve hre castle clasch vytvorit Guild? Dekuji

Vsechno jsem vyplnil, ale asi spatne. Je tam napsano notice a might required a nevim presne, co tam napsat a jestli anglicky. Potvrdil jsem platbu a nic. Tak nevim

Odpovědi
zij.kedluben

Kdyby si napsal ,co ti to napsalo ,bylo by to dobré ..

Dochy

stačí to vrazit do překladače…
notice: poznámka – předpokládám že jde o to, co se bude dál lidem zobrazovat
might required: číslo. Pokud hraješ, tak bys měl vědět, že to ohodnocuje tvou sílu. Pokud to nevíš, asi nemá smysl abys gildu zakládal. Je to omezení pro nově příchozi (slabším neumožňuješ vstup)