Avatar uživatele
Neonka

Jak mám v mailové schránce nastavit, aby se lidem, kteří mi pošlou mail, nezobrazilo, kdy jsem jejich mail otevřela ?

Doplňuji:
Mailovou schránku mám na Seznamu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, anonym před 4839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to asi nenastavíte vy,to si musí nastavit oni je to stejné jako na telefonu pokud máte vy nastavenou doručenku druhá strana stím nic neudělá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

To si nastavují on, když e-mail odesílají, že chtějí info o doručení-otevření, ale mělo by se Vás to zeptat, zdali tu informaci chcete odeslat!? Alespoň mně se ptá- zaslat odesílateli info o přečtení e- mailu? Tak nějak…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je mi ľúto, túto možnosť priamo na Seznamu nemáte.
Obísť to môžte použitím externého poštového programu, napr Ms Otlook, Mozila Thunderbild
tam si to môžte nastaviť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PN

Zkuste si zřídit účet na jiném portále, např. email.centrum.cz, nebo kdekoliv jinde. Na seznamu si zadejte flitr, který přepošle mejly nebo jejích kopie na onen jiný. Na seznamu jej neotvírejte. Přečtete si ho na tom jiném. Na seznamu zůstane jako nepřečtený, tudíž neodejde zpráva o přečtení.
Jen poznámka.
Na seznamu potvrzení o přečtení moc nefunguje. Alespoň u mne nefunguje vůbec. I když tuto volbu zaškrtnu, tak mi žádná zpráva o přečtení nechodí a to ani od toho, co má email také na seznamu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek