AVATAR666

Jak mám uzemnit plastovou klouzačku?

Nejlepší odpověď
mosoj

Šroubek do skluzavky + zemnicí drát . Drát připevnit třeba ke kovovové konstrukci skluzavky ( pokud je ukotvená v zemi). Nebo jenom připevnit k zemi kovovým kolíkem. Prostě svést statickou elektřinu ze skluzavky do země. Nejedná se o hromosvod. takže stačí jednoduché nepředimenzované spojení ( nebo jenom kontakt) se zemí.

elektrikář

Pokud se bude dělat uzemnění pozor součásti
zapustit dostatečně do zemně a udělat vše tak aby nemohlo dojít k zachycení dětského oblečení a úrazu kam dokáží děti nacpat ručičky a nožičky je k nevíře.