Adam

Jak mám určit druhy slov?

Doplňuji:
Prodavači nabízeli své zboží prvním zákazníkům, kteří brzy ráno přišli do městské tržnice pro čerstvou zeleninu a ovoce.

Nejlepší odpověď
Janulka

Na každý druh se jinak ptáš. Např. na podstatné jméno se ptáš „kdo, co“, na přídavné jméno „který, jaký, čí“, zájmeno (o kom, o čem) atd. Napiš sem větu(y), o kterou se jedná, poradím ti.
Doplňuji:
Podstatné jméno, sloveso,zájmeno, podstatné jméno,přídavné jméno, podstatné jméno, spojka,částice,pod­statné jméno, sloveso, předložka,přídavné jméno,podstatné jméno, předložka,podstatné jméno, spojka, podstatné jméno:o))))))))))