Tresinecka

Jak mám umlčet souseda?

Dobrý den, mám souseda za zdí, který hraje permanentně nějakou hru a velmi vulgárně u ní řve na celé kolo! Minule dokonce kopl do zdi!!! Majitel bytu (jeho otec) mi vynadal a řekl, že nebude situaci řešit, že se synem nevychází a zavěsil! Kam se mám obrátit, co mám dělat? Kdybych měla v bytě (jehož jsem majitelkou) dítě, tak jeho první slovo bude k.r.. nepo p..a!
Doplňuji:
Dům správce nemá a pojistky má ten řvoun u sebe v bytě :(

Odpovědi
anonym

Hoď mu do okna Molotovův koktejl.

Mirdas

Promluvte si se správcem domu.
_

marci1

Jelikož píšete, že jste majitelkou bytu ,podejte stížnost ( buď Společenství vlastníků bytů nebo SBD ).

Lamalam

Podívej se mu na elektrický jistič, ale pomůže to jenom na chvíli.

Kelt

Možnosti – kalašnikov, slzný plyn nebo další podobné lahůdky, škodlivý hmyz, ale zabránit, aby šli k tobě. Nějaké zvířátko , krokodýl, lev, tygr atd. Vyrvat mu jazyk, zazdít mu všechny východy z prostoru, Semtex nebo něco podobného. Ne, to je možné jen ve filmu. Zajít na městský úřad a domluvit se s příslušným úředníkem., zavolat policii.

Tresinecka

Dům správce nemá, každému je tam všechno tak nějak fuk…

Jističe – musela bych vypnout celý dům, jeho pojistky jsou v jeho bytě.

Tresinecka

Dům správce nemá, každému je tam všechno tak nějak fuk…