Jak mám udržet fitnes postavu fitness.

Jsem fit a nechcy a nechcy strati kondycy.

Odpovědi
SajmonModer

Chodit do fitka nebo si najmout osobního trenéra. Zkus to tady: www.michaelmo­der.com

Zdroj: www.michaelmo­der.com

Jana5678

Pokud si chcete opravdu udržet fyzičku začněte se denně hýbat a věnujte se nějakému sportu. Já jsem si začala kupovat zdravé potraviny, které mi pomáhají s mojí kondicí. Každý den chodím běhat a s kombinací správné stravy se cítím skvěle. Mám dostatek energie a zvládám více svých pracovních i osobních povinností.

Rudík 12

Samozřejmě do nějakého fitka, ale nejdřív se naučte PRAVOPIS