kikichan

Jak mám udělat video ,když mi v movie makeru vybledne že tam není skoro nic vidět ?

Odpovědi
mosoj

vizuální efelty – jas

anonym

Ale prd, ty efelty. Spusť taskmgr. Tak, že na ploše vytvoříš Nový Zástupce a pojmenuješ ho taskmgr. Položky seřaď podle paměti, ovšem hlavní bude zátěž na CPU. Movie Maker bude spuštěný. Tento program je moc náročný na výpočet, nerad se dělí s jinými programy. Když běží některé programy které nemusí, ukazují třeba 5% z CPU a Movie Maker 95%. Tak ukonči otevřená okna Průzkumníku, zbývá plocha ta se ukončí Označením explorer.exe, což je totéž. Pak pro klid v práci ukonči Správce úloh/taskmgr. Po publikování filmu stiskni Ctrl + Alt + Delete, zvol spustit Správce úloh. Na záložce Aplikace spustíš novou úlohu, napíšeš explorer. Objeví se znovu plocha.

To je jedna možnost jak ulehčit procesoru. Neboj, mnoho videí které jsem vytvářel bylo hodně náročných, tam nejde ani o paměť spíš o tvrdý výpočet procesoru.

Potom je možnost vytvořenou kompilaci rozdělit do několika částí a tak je uložit. Kompilaci filmu zkrátit o cca 1/3, ( mazat odzadu) uložit jako třeba Film01, pak zkrátit – odmazat další 1/3, uložit jako Film02, přičemž Film je kompilace celá. Uložit a ukončit Movie Maker. Je to notebook nebo PC? Sleduj diodu která signalizuje zápisy a čtení disku. Nechat počítač až si sám načte, poté dál pracovat.

Otevřít WMMaker a zkusit Publikovat Film01. Přitom nespouštět jiné aplikace nebo okna. O tom to je. Jestli se podaří, publikuj do kvality 1080, totéž udělej s dalšími částmi, pak vše přenes nahraj na Youtube. Po překódování na stránce Youtube Edituj videa a přidej části ze kterých chceš mít celý film. Publikuj. Jim to také chvíli trvá, ale asi za půl dne máš (oni mají) celkem kvalitní video které si stáhneš ze sekce Moje videa jako MP4.

Jestli je počítač pomalý, je to takový počítaček, Movie Maker potřebuje mít čas než přepočítá a uloží na swapovací místo na HDisku změnu, to může být třeba 10 sekund. Během těchto prací včetně publikování, to je kódování, konverze, neklikej nikam na místo shellu, záhlaví, když vlastně jedou 2 programy; WMMaker a Publikování filmu. A ten druhý zatěžuje nejvíc, takže se zdá, že vše vybledne. Je to upozornění zaneprázdněnosti programu. Nic v té chvíli nedělej ani mail!