Jak mám udělat na horním víčku černou linku? Nemáte na to nějaký "fígl" ?

Líbí se mi černé linky, na spodním víčku je svládnu udělat, ale na vrchním to prostě nedokážu. Nemáte nějaký fígl, jak se to dá udělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

jestli to budeš podnikat poprvé, tak si k tomu sedni a opři si ruku o stůl, víčko si trochu napni a opatrně začni malovat těsně podél řas. jestli chceš, můžeš začít až od půlky víčka směrem k vnějšímu koutku a k tomu vnitřnímu se postupně propracuješ po kouskách, ale dodržuj ten směr k vnějšímu koutku
pokud nebude úplně rovná, zkus jí trochu rozmazat (třeba vatovou tyčinkou) - bude to trochu jako kouřové líčení

Další odpovědi:

Zlatý

Dělám si linky každý den - ukazováčkem si trošku napnu horní víčko do strany a druhou rukou udělám linku od vnějšího do vnitřního koutku oka jedním tahem.Chce to ale trochu cvik,časem se ti to povede.Ale nedělám to tužkou,ale tekutou linkou.

Pokročilý

Horná linka je náročná, to je pravda :-) Niekedy pomôže, keď si najprv urobíš na hornom viečku bodky, pekne okolo viečka a potom ich už len spojíš. Odporúčam používať tekutú linku, mne sa s ňou robí omnoho jednoduchšie a častejšie sa mi to vydarí :-)

Na googlu radi vizaziste ... sama se nekdy licim podle videa na googlu. :-)
-iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.