adelajda

jak mám udělat koláč

Nejlepší odpověď
Natty*

Najdi si recept.

Další odpovědi
Drap

Behlépe podle receptu. Na internetu jich najdeš stovky.
Doplňuji:
Mělo být Nejlépe

anonym

Podle toho na jaký si troufáš – kynutý, litý, linecký atd. Na všechno jsou recepty.
Pokud chceš jednoduchý, tak si vymazej dortovou formu máslem. Do ní nasypej na dno slabší polovinu sypké směsi vytvořené z hrnku krupice, hrnku hrubé mouky, hrnku krupicového cukru a necelého prášku do pečiva. Na tuto sypkou hmotu nastrouhej 5 středně velkých jablek. Povrch srovnej a zasypej zbývající částí sypké hmoty. Urovnej a poklaď tenkými plátky másla. Upeč do zlatova.
Nejraději jsem měla tento koláč druhý den po upečení. Před podáváním jsem ho na pár hodin otočila dnem nahoru, aby se šťáva z jablek měla čas nasáknout do celého koláče. Výborný byl ozdobený dotuha ušlehanou smetanou ke šlehání.
Je to jeden z nejlehčích receptů, podle kterého jsem kdy pekla.

elektrikář

Koupíš si mléko mouku tuk ovoce cukr vejce prášek do pečiva nebo droždí Koukneš se na recepty WWW Pro ženy, WWW na másle www Blesk recepty Zamkneš se v kuchyni ať tě nikdo neruší. Vyhrnout rukávy a jde to.Přeji dobrou chuť.
Doplňuji:
Při nejhorším půjč si od sousedů kuchařku.