LEONEK

jak mám udělat když mám internet od LOSANU na 2roky s tím že 1rok platím 199kč měs. a druhý rok už 399kč

ted se mi dostal do ruky leták od ADE computer kde je to mnohem levnější a pořád stejná cena internetu nic se nemění jak mám tedy postupovat? děkuji
Doplňuji:
ano mám závazek na 2 roky

Nejlepší odpověď
ReHu

A jak máš formulovanou smlouvu?
Pravděpodobně tam bude na ty 2 roky závazek.

Další odpovědi
Miroslavst

Zřejmě jsi uzavřel smlouvu na dva nebo více let a v prvním roce máš slevu.
Musíš počkat až ti vyprší smlouva, jinak by ti poskytovatel mohl naúčtovat sankční poplatek za předčasné ukončení smlouvy.
Jinak podej výpověď před skončením období, aby se ti znovu neprodloužilo.

hanulka11

a to se ti zdá drahý ? to máš nějakého šneka za ty peníze ne?