Zuzik

Jak mám udělat, aby mně šlo takové to počítadlo návštěvnosti na blogu??

Jak mám udělat aby mně šlo takové to počítadlo návštěvnosti na blogu?? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

doporučuji využít služby www.netagent.cz – i zdarma nabizi vyborne funkce, staci zaregistrovat web, a vytvoreny kod do stranky vlozit, na netagent pak vidime i odkud lide prisli, co hledali atd… na strance mame videt pouze pocitadlo… mam to i u sebe www.kdosiodji­nud.kvalitne.cz (omlouvam se za spamovani mou strankou, ale jako ukazka)

Zdroj: www.netagent.cz

Další odpovědi
Deeman

Můžete využít některé z jednoduchých počítadel (zobrazují jen počet návštěvníků): viz přehled http://pro-webmastery.uz­droje.com/sta­tistiky-navstev-pocitadla/

a nebo použít pokročilejší statistiky jako je již zmíněný Waudit, Google Analytics, a nebo kompromis mezi množstvím informací a jednoduchostí: Toplist.cz

Zdroj: pro-webmastery.uz­droje.com/sta­tistiky-navstev-pocitadla/