Jak mám tomu porozumět ?!

http://letecka­posta.cz/271961842
Doplňuji:
Máte i vy takovou možnost ?!

Nejlepší odpověď
manon

Asi Tě má bloknutého, ne?

Další odpovědi
led

Pokiaľ je to obrázok z vášho účtu na profil Dr.Axla, tak ste z jeho strany zablokovaný ako nežiadúci užívateľ
Blokovaný užívateľ ma zákázané (blokované) akékoľvek kontakty s blokujúcim.
Niečo ako súdny príkaz na zákaz priblíženia a priameho kontaktu…
Jediný kontakt je možný cez verejnú stránku – otázka/odpoveď/dis­kusia
Doplňuji:
Tiež takto blokujem urážajúcich užívateľov. Žiaľ, nájdu sa aj takí medzi nami.

lukas.zmizik

to nevím ale já taky nemám povoleno kontaktovat tebe a všechny, co mají historii otázek neveřejnou…ale mám tam volbu, že si tě možu přidat do kontaktů

Drap

Tomu se v tomto případě asi jen těžko porozumí.

anonym

manon,to by se mi někde ukázalo,ne ?

manon

Nevím, byl to jen námět.

bolak

nene, má pravdu ten chlapec ↑↑↑

já tam vidím to samý co ty :)

manon

bolak: Ty jsi taky v některých kruzích určitě bloknutý :)